Topení,
s odborníkem na vytápění
Topení

Bodový ohřev s pomocí plynového topidla

Bodový ohřev s pomocí plynového topidla

Potřebujete bodový ohřev, respektive vysoušení nejrůznějších staveb, místností, sklepů a dalších průmyslových prostor, ve kterých je třeba rychle, snadno a prakticky vytvořit dostatečné teplo? Pak zapomeňte na jakékoliv neúčelné a provozně drahé přímotopy. Jsou to plynová topidla, která vám v těchto ohledech mohou být nápomocna a jež budou, v závislosti na daném výkonu, plnit funkci na výbornou.

Jak již samotný název tohoto sortimentu naznačuje, tvoří výrobky potřebné teplo za pomoci plynu. Kromě tohoto primárního topiva existují samozřejmě takové modely, které lze připojit do elektrické sítě, ba co víc, mohou disponovat připojeným termostatem a využívat automatické regulace.

Plynová topidla Remko

Propanové topné automaty PG 12Mezi kvalitní a vyhlášené producenty těchto výrobků patří společnost Remko, která představuje plynová topidla hned v několika výkonnostních variantách. Výrobky započínající na 12kW a dosahující hodnot kolem 60kW. Tyto produkty své uplatnění naleznou hlavně v průmyslových oblastech a velkých halách.

Plynová topidla sebou však nesou řadu dalších pozitiv, která se projeví kupříkladu v jednoduché a praktické mobilnosti. K lepšímu přesunu z místa na místo pomohou také kolečka. Vzhledem k tomu, že jde o sortiment, jehož pohonným palivem je nebezpečný plyn, je dbáno při samotné konstrukci na maximální bezpečnost, co se týče celkového ocelového zpracování i vnitřního uspořádání. Snadná obsluha a plynulá regulace plamene pouze podtrhují onu univerzálnost plynového topidla.

Teplo kdykoliv a kdekoliv

Zakomponujte proto do svých pracovních či stavebních procesů tohoto mobilního a praktického pomocníka, který vám utvoří teplo na libovolném místě a v dostatečném množství. Plynová topidla, která se honosí nízkými pořizovacími náklady a přijatelným provozem.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe